دزدگیر موبایل

امروزه در هر صنف و فروشگاهی نیازمند امنیت می باشد از این رو استفاده از گیت‌ها و تگ‌های ضدسرقت اهمیت فراوانی دارد. برای هر کالا و محصولی، یک تگ ضد سرقت مخصوص به آن محصول تولید شده است. یکی از راهکارهای امنیتی جهت حفظ امنیت فروشگاه‌های فروش موبایل استفاده از “دزدگیر موبایل” می باشد. دزدگیر موبایل mobile stand وسلیه ای‌ امنیتی بوده که از سرقت موبایل جلوگیری می‌کند. از آن‌جایی که اغلب فروشگاه‌های موبایل این امکان را برای مشتری فراهم می‌کنند که موبایل را در دست گرفته و آن را لمس کند، تگی که برای این محصول طراحی شده به‌صورت استند و پایه بوده که به آن پایه، دزدگیر موبایل می‌گویند. این گونه دزدگیرها محصولاتی می باشند که به شکل استند یا پایه بر روی میز طراحی شده که جهت نمایش موبایل برای مشتریان در سطح فروشگاه تعبیه می شوند. با توجه به قیمت بالای گوشی‌های موبایل و در دسترس بودن آن‌ها برای مشتری، وجود دزدگیر موبایل جهت جلوگیری از سرقت آن، یک امر امنیتی ضروری است.

 

دزدگیر موبایل دزدگیر موبایل دزدگیر موبایلاین دزدگیر به دو صورت دزدگیر موبایل با پایه و بدون پایه موجود می باشد. در صورتی که گوشی موبایل از پایه جدا شده و یا سیم دزدگیر آن قطع شود، آلارم دستگاه به صدا درآمده و فروشنده را متوجه می‌کند که جهت خاموش کردن این آلارم، باید از ریموت استفاده کند. پایه‌های دزدگیر موبایل، علاوه‌بر کارایی امنیتی، ابزارب بسیار مفید جهت نمایش موبایل بوده که سبب جذب مشتریان در این زمینه نیز می گردد. یکی دیگر از امکانات این پایه‌ها این است که برخی از آن‌ها، دارای قابلیت شارژ گوشی موبایل می باشند. تنوع دزدگیرهای موبایل زیاد بوده و قابلیت‌های آنها متفاوت می باشد. برای مثال می‌توان جهت جلوگیری از سرقت موبایل از دستگاه‌های ۴ خروجی یا ۸ خروجی استفاده نمود. این دزدگیر موبایل، دارای قابلیت شارژ کردن و آلارم دادن می باشد.
برخی از دزدگیر موبایل مانند دزدگیر سونی یک دستگاه ۴ خروجی می باشند که به یک کابل نورده متصل هستند و علاوه‌بر آلارم، کابل نورده متصل به آن روشن شده و به رنگ قرمز درمی‌آید. یا دزدگیر موبایل به صورت پایه‌ای همراه با شارژ و آلارم بوده که علاوه ‌بر محافظت از موبایل، قابلیت شارژ گوشی را نیز دارا می باشد.

دزدگیر موبایلمزایای دزدگیر موبایل

  • عمر مفید و کیفیت بالای دزدگیر فروشگاه
  • قابلیت شارژ شدن همزمان
  • آلارم دادن به محض قطع سیم یا چسب آن
  • خاموش شدن با ریموت مخصوص و به دست فروشنده
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه
  • نیاز نداشتن به تعمیرات دوره‌ای

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *