نحوه‌ی عملکرد دزدگیر موبایل

یکی از راهکارهای امنیتی جهت حفظ امنیت فروشگاه‌های فروش موبایل استفاده از “دزدگیر موبایل” می باشد. دزدگیر موبایل mobile stand وسلیه ای‌ امنیتی بوده که از سرقت موبایل جلوگیری می‌کند. این وسیله به صورت کامل در مقاله دزدگیر موبایل مورد بررسی قرار گرفت. در این مقاله قصد داریم نحوه‌ی عملکرد دزدگیر موبایل را شرح دهیم.

عملکرد دزدگیر موبایل به این صورت است که پایه دزدگیر موبایل با یک چسب دو طرفه روی میز یا پیشخوان فروشگاه نصب می گردد و سپس گوشی موبایل هم با چسب دو طرفه روی دزدگیر چسبانده می شود و سیم سنسور آن داخل گوشی گذاشته می‌شود. به محض جدا شدن کابل از گوشی موبایل، آلارم دزدگیر موبایل به صدا در آمده و فروشنده را متوجه می‌کند.

پایه‌های دزدگیر موبایل به گونه ای طراحی شده اند که قابلیت شارژ کردن موبایل را نیز دارند تا بدون نگرانی از خاموش شدن موبایل بر اثر تمام شدن شارژ، مشتری قادر باشد به راحتی با موبایل در سطح فروشگاه کار کرده و موبایل را بررسی نماید تا خریدی آگاهانه و مطمئن داشته باشد. همچنین فروشنده نیز، در شلوغی فروشگاه نگران سرقت موبایل‌ها نخواهد بود، زیرا اگر شخصی قصد جدا کردن موبایل را از پایه یا هر قطعه‌ای که به آن متصل است داشته باشد و یا حتی قصد جداکردن پایه از میز را داشته باشد، پایه شروع به آلارم دادن می‌کند. این نوع عملکرد سببشده که با استفاده از این دزدگیر نیازی به نصب گیت فروشگاهی وجود نداشته باشد. اما حتی اگر شخصی پایه را جدا کرده و قصد خارج شدن داشته باشد، خود گیت نیز نسبت به دزدگیر موبایل حساس بوده، آن را تشخیص داده و سریعا هشدار می‌دهد.

خرید دزدگیر موبایل

جهت خرید دزدگیر موبایل می‌توانید به فروشگاه‌هایی که تجهیزات الکترونیکی امنیتی دارند مراجعه نمایید. اما مطمئن‌ترین راه خرید از فروشگاهی معتبر می باشد. در خرید تجهیزات امنیتی نکته‌ای که بسیار حائز اهمیت است اعتبار  فروشگاهی است که قصد تهیه‌ی این اقلام و لوازم را از آن دارید. شرکت ایمن موج یکی از شرکت‌های دانش بنیان بوده که در پارک علم و فن‌آوری فعالیت دارد. این شرکت از سال ۸۶ فعالیت خود را با درک نیاز به اقلام و لوازم امنیتی در فروشگاه‌ها و با طراحی و تولید گیت‌های ضدسرقت فروشگاهی و تجهیزات وابسته به آن آغاز نمود. این شرکت را می‌توان با افتخار به عنوان اولین و بزرگ‌ترین تولید کننده‌ در زمینه گیت‌های امنیتی فروشگاهی در سطح خاورمیانه معرفی کرد.

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *