گیت فروشگاهی سوپرگیت

چنانچه قصد آشنایی با نحوه عملکرد گیت فروشگاهی سوپرگیت (supergate) دارید، باید توجه داشته باشید که ساخت Shop Gate بر مبنای حفظ امنیت فروشگاه ها تدوین شده است و نام دیگر گیت امنیتی فروشگاه، گیت ضدسرقت، shop alarm security می باشد. امروزه انواع گیت فروشگاهی در بازار موجود می باشد که خریدار را با انتخاب دشوار مواجه می سازند. لذا دانش کافی در زمینه ی انواع گیت دزدگیر، کاربرد و لیست قیمت گیت به خریدار برای خرید بهتر و مطمئن تر کمک می نماید. دزدگیر فروشگاهی به طور کلی توسط مدار الکترو مغناطیسی Electromagnetic موجب جلوگیری از دزدی و سرقت از فروشگاه می شود. لازم به ذکر است که از این محصول در انواع فروشگاه ها می توان استفاده نمود و در نتیجه سیستم امنیتی فروشگاه را تا سطح بالایی ارتقا بخشید. گیت فروشگاهی سوپرگیت (Supergate) همان طور که از نامش پیداست نسبت به سایر گیت های ضد سرقت از لحاظ قدرتی برتر بوده و دقت آن نیز در کاربرد بهتر سیستم بسیار بالا می باشد. گفتنی است این سیستم قدرتمند و با کیفیت هم اینک در داخل کشور توسط شرکت دانش بنیان ایمن موج طراحی و تولید می شود.

گیت فروشگاهی سوپرگیت

انواع گیت دزدگیر

گیت ضدسرقت فروشگاهی انواع مختلفی دارد که با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن به سه دسته تقسیم می گردد. این سه دسته در حالت اختصاری به گیت AM و RF ,EM نام گذاری گردیده اند که به طور کامل در مقاله “گیت ضد سرقت فروشگاهی چیست؟” مورد بررسی قرار گرفته است. لازم به ذکر است از این میان می توان به سوپرگیت نیز اشاره نمود که با وجود تمام آپشن ها و امکانات گیت معمولی، نسبت به آن ها قوی تر و دقیق تر عمل می نماید. این عملکرد گیت فروشگاهی سوپر گیت، به علت ارتقا سطح کیفی و بهره مندی، از به روز ترین و مدرنترین تکنولوژی ها می باشد.

مزایای گیت فروشگاهی Super Gate

گیت فروشگاهی سوپرگیتگیت فروشگاهی سوپرگیت نیز کاربردی کاملا مشابه گیت های دیگر دارد ولی تجهیزات و امکاناتی که بر روی آن تعبیه گردیده، موجب حفاظت بیشتر و کنترل کاراتر می شود. از جمله برتری های Supergate می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تکنولوژی ضد نویز Antinoise
  • جنس بدنه ضد آب WaterProof
  • محکم و با دوام از جنس ABS
  • قابلیت عملکرد مولتی فرکانس Multi Frequency
  • قدرتمند با کوچک ترین برد هوشمند جهان Smart Plus PCBA
  • هشدار دهنده دقیق و بدون خطا Accurate Alarm
  • قیمت مناسب و ارزش خرید بالا Economic Gate For Shop
  • رنگ بندی متنوع Different Colors

ویژگی های گیت فروشگاهی سوپرگیت

گیت فروشگاهی Super Gate با دقت بالایی که دارد در میدان مقایسه با نمونه های مشابه هیچ رقیبی نداشته و یگانه محصول قدرتمندی است که با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی جهانی پا به عرصه سیستم های امنیتی نهاده است. سوپرگیت تمامی معیارها و ویژگی های مد نظر خریدار را داشته که مهم ترین ویژگی این گیت مقاومت در برابر نویزهای معمولی محیط بوده که اغلب گیت ها نبست به آن ها عکس العمل نشان می دهند. اما Supergate به گونه ای طراحی شده که تنها فرکانس و مدار تجهیزات خود را به دقت بازشناسی می نماید.

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *