گیت فروشگاهی RF

امروزه استفاده از تکنولوژی کمک شایانی به حفظ امنیت فروشگاه می کند و در نتیجه فروش را تحت کنترل فروشندگان قرار دهد. در همین راستا، گیت‌های ضد سرقت یکی از بهترین گزینه ها جهت حفظ امنیت فروشگاه به شمار می روند و یکی از پرطرفدارترین انواع آن ها گیت فروشگاهی RF می باشد زیرا قیمت نسبتا ارزان‌تری داشته و می‌توان این گیت فروشگاهی را به آسانی در فروشگاه‌های مختلف نصب کرد. گیت آر اف با جلوگیری از سرقت، قادر به حفظ سرمایه مالک فروشگاه شده و درنتیجه خرید آن جهت تجهیز فروشگاه‌های بزرگ که اجناس گران قیمتی را برای فروش به نمایش می‌گذارند ضروری می باشد.

گیت RF تنوع مدل بالایی دارد لذا خریدار را با طیف گسترده‌ای از انتخاب مواجه می کند. از این رو هر خریداری می تواند طبق نیاز خود بهترین گیت فروشگاهی RF را خریداری کرده و در فروشگاه نصب کند. در حقیقت امکان انتخاب رنگ و مدل می تواند در هارمونی تم رنگی فروشگاه نیز موثر باشد و همین امر سبب جذب بیشتر مشتری می گردد.

نحوه عملکرد گیت RF

به طور کلی سیستم ضد سرقت فروشگاهی از سه بخش اصلی تشکیل شده است که سبب پیشگیری از سرقت شود. این سه بخش عبارتند است از:

  1. گیت دزدگیر
  2. تگ یا لیبل
  3. جداکننده

نحوه عملکرد گیت RFگیت دزدگیر در آستانه درب خروجی نصب شده و دارای آنتن‌هایی ست که فرکانس آن‌ها با لیبل یا تگ تنظیم شده است. با توجه به نوع محصولی که در فروشگاه به فروش می رسد از تگ و یا لیبل استفاده می شود. مثلا برای محصولاتی نظیر: پوشاک، جواهر، عینک و… از تگ ضد سرقت در مدل‌های مختلف استفاده می شود و برای محصولات کوچک‌تر نظیر لوازم آرایشی بیشتر از لیبل استفاده می گردد. چنان‌چه تگ یا لیبل فعال از گیت خارج شود آلارم گیت فورا به صدا در می آید و خروج بدون مجوز کالا از فروشگاه را اطلاع می‌دهد. هشدار گیت RF با کم‌ترین میزان خطا عمل کرده و در نتیجه بهترین انتخاب جهت حفظ امنیت فروشگاه به شمار می رود. این مدل گیت جهت استفاده در هایپر مارکت‌ها گزینه‌ای ایده‌آل بوده زیرا در محیط هایی که فلزات کم تری وجود دارد، گیت RF عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. در واقع کالا باید توسط فروشنده به طور مطمئن فروخته شده و سپس توسط جدا کننده‌ای که در اختیار دارد تگ یا لیبل کالا را غیر فعال شود تا بتوان آن را از گیت خارج کرد، در غیر این صورت گیت فروشگاهی RF آلارم می‌دهد.

اهمیت گیت RF

گیت RF به طور معمول دارای فرکانس ۷۵/۱ تا ۵/۹ می باشد. این محصول به عنوان یک سیستم ضدسرقت قدرتمند از دیرباز تاکنون تغییر و تحولات زیادی را پشت سر گذاشته است و توانسته جایگاه خود را در فروشگاه‌ها تثبیت نماید. چرا که تصور این که دوربین مدار بسته می تواند به تنهایی حافظ امنیت فروشگاه باشد، نادرست بوده، چرا که چک کردن دوربین ها و همچنین یافتن سارق پس از گذشت زمان، کار دشواری می باشد. در چنین شرایطی گیت RF با هشدار به موقع می‌تواند در همان لحظه سارق را شناسایی کرده و با آلارم فوری فروشندگان را از خروج کالا مطلع نماید.

در فروشگاه‌های بزرگ معمولا اجناس زیادی وجود داشته و مشتریان زیادی نیز در چنین فروشگاه‌هایی رفت و آمد دارند. لذا جهت حفظ امنیت بیشتر فروشگاه‌ها می‌توان از گیت ضد سرقت RF استفاده نمود. این گیت‌ها سرعت عالی و کارایی بالایی داشته که فروش را در فروشگاه‌های بزرگ برای شما تسهیل می نماید.

گیت RF

شرکت دانش بنیان ایمن موج با تولید انواع گیت های RF، در حال حاضر رقیبی سرسخت برای تولیدکنندگان خارجی، محسوب می گردد. گیت های آر اف ایمن موج، نه تنها در بازار داخلی بلکه در سطح خاورمیانه نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. علت عمده محبوبیت این گیت آنتن‌های پیشرفته و مدرن آن بوده که انواع تگ و لیبل را با نهایت دقت پشتیبانی می کند. گیت آر اف ایمن موج به گونه‌ای طراحی شده که کم‌تر تحت تاثیر نویز قرار گرفته و در نتیجه کم‌ترین بوق خطا را دارد.

یکی از مهم‌ترین مزایای این محصول ضریب اطمینان آن می باشد که به علت تکنولوژی به کار رفته در آن است، لذا با خیالی آسوده می‌توان این محصول را خریداری و نصب کرد.

 

بیشتر بخوانید:

تولید اولین گیت‌ ضد سرقت فروشگاهی دنیا با تکنولوژی RM در پارک علم و فناوری خراسان

گیت ضد سرقت فروشگاهی چیست؟

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *