گیت فروشگاهی RM

به علت پیش بینی احتمال وقوع سرقت از فروشگاه ها، اغلب از سیستم های دزدگیر فروشگاهی در آستانه درب خروجی استفاده می شود. این سیستم ها، هرکدام دارای تکنولوژی و مشخصات مختص خود می باشند. شما می توانید در مقاله های “گیت فروشگاهی RF“،  “گیت فروشگاهی AM چیست؟” و “گیت فروشگاهی سوپرگیت” اطلاعات مربوط به سایر گیت های تولید شده در شرکت ایمن موج را بررسی و مطالعه نمایید. در این مقاله قصد داریم تکنولوژی گیت فروشگاهی RM را معرفی کرده و مهم ترین ویژگی ها و کابردهای آن شرح دهیم. همچنین در انتهای مقاله، گیت Twin Gate که با تکنولوژی RM توسط شرکت دانش بنیان ایمن موج تولید گردیده را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

نحوه عملکرد گیت فروشگاهی

به طور کلی سیستم ضد سرقت فروشگاهی از سه بخش اصلی تشکیل شده است که سبب پیشگیری از سرقت شود. این سه بخش عبارتند است از:

  1. گیت دزدگیر
  2. تگ به همراه جداکننده
  3. لیبل به همراه غیرفعال ساز لیبل
نحوه عملکرد گیت فروشگاهی
پروژه نصب گیت RM در پروژه هایپر می-پارسه تهران

گیت دزدگیر در آستانه درب خروجی نصب شده و دارای آنتن‌هایی ست که فرکانس آن‌ها با لیبل یا تگ تنظیم شده است. با توجه به نوع محصولی که در فروشگاه به فروش می رسد از تگ و یا لیبل استفاده می شود. مثلا برای محصولاتی نظیر: پوشاک، جواهر، عینک و… از تگ ضد سرقت در مدل‌های مختلف استفاده می شود و برای محصولات کوچک‌تر نظیر لوازم آرایشی بیشتر از لیبل استفاده می گردد. چنان‌چه تگ یا لیبل فعال از گیت خارج شود آلارم گیت فورا به صدا در می آید و خروج بدون مجوز کالا از فروشگاه را اطلاع می‌دهد.

گیت فروشگاهی RM (آر ام) چیست؟
پروژه نصب گیت RM در هایپر می- شعبه مجتمع تجاری اطلس-تبریز

گیت فروشگاهی RM (آر ام) چیست؟

تا قبل از این، گـیت های ضـد سرقت از دو نوع فناوری RF و AM بهره مند بوده‌اند که لـیبل‌هـای این دو فـرکـانس کاملا متفاوت است. لـیبل AM کارایی بالاتر و قـیـمت بالاتری دارد و لیبل RF کارایی پایین تر و قیمت مناسب تری دارد. در گـیـت‌های جدید RM مشـکل تداخل فـرکانس AM و RF برطرف شده است و صاحبان کسب و کار می‌توانند از هر دو فرکانس تجمیع شده در این گیت استفاده همزمان داشته باشند حـفاظت از کـالاها در برابر سـرقت یکی از مـهم ترین دغـدغـه های صــاحـبان کسب و کار است که امروزه در صنـعت خـرده فروشی دنیا غالبا از دو فـناوری AM و RF برای تأمین امنیت کالاها بهره گرفته می شود.

سالـها است که خـرده فـروشـان در سـراسـر دنـیا علاقه دارند بتوانند از هر دو لیبل به طور همزمان در یک سیستم استفاده کنند، یعنی بر روی محصولاتی که برچسبارزان قیمت RF می تواند پاسخگو باشد از برچسب RF استفاده کنند و برروی محـصـولاتی که بـرچـسب RF عـملکرد مناسبی ندارد ، از لـیـبل AM استفاده کنند.

گیت فروشگاهی Twin Gate با تکنولوژی RM

گیت فروشگاهی twin gate با تکنولوژی انحصاری ایمن موج که مرزهای فناوری دنیا را در نوردیده است و به عنوان اولین محصول عملیاتی در دنیا که همزمان دو تکنولوژی AM و RF را پشتیبانی می کند، طراحی و تولید شده است. این محصول اولین گیتی است که تکنولوژی RM ایمن موج در آن پیاده سازی شده است که همزمان قادر است از تگ ها و لیبل های هر دو تکنولوژی AM و RF پشتیبانی کند و از همین رو به ایده آل ترین راهکار ضد سرقت برای هایپرمارکت ها تبدیل شده است.

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *