گیت پلکسی پلاس | Plexi Plus gate

گیت های فروشگاهی امروزه یکی از ضروری‌ترین نیازهای مراکز خرید بوده که برای پیشگیری از سرقت و در نتیجه حفظ امنیت فروشگاه، می‌توان از آن استفاده کرد. هر سیستم دزدگیر فروشگاهی شامل سه بخش عمده یعنی: گیت دزدگیر، تگ یا لیبل و جداکننده است. گیت پلکسی پلاس یکی از زیباترین محصولات شرکت ایمن موج بوده که علاوه بر حفظ امنیت فروشگاه، جلوه زیبایی نیز به محیط می‌بخشد. این گیت در برابر نویز نیز مقاوم بوده و قادر می باشد بدون اختلال در طولانی مدت کار کند، لذا از این گیت غالبا در هایپرمارکت‌های بزرگ و پر رفت و آمد استفاده می شود. در این مقاله قصد داریم این گیت قدرتمند را معرفی کرده و مهم ترین ویژگی ها و کابردهای آن شرح دهیم.

شما می توانید در مقاله های “گیت فروشگاهی RF“،  “گیت فروشگاهی AM چیست؟” و “گیت فروشگاهی سوپرگیت” اطلاعات مربوط به سایر گیت های تولید شده در شرکت ایمن موج را بررسی و مطالعه نمایید. همچنین می توانید از طریق این لینک، با گیت جدید و منحصر به فرد RM آشنا شده و مهم ترین ویژگی ها و کاربردهای آن را مطالعه نمایید.

گیت پلکسی

گیت پلکسی پلاس یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین محصولات ایمن موج می باشد که بدنه آن از جنس پلاستیک فشرده شفاف بوده و آنتن‌های آن از جنس پلکسی گلس می باشد. این گیت قدرتمند مجهز به برد اسمارت بوده و کاملا مقاوم در برابر بروز اختلالات می باشد.

گاهی امواج گوشی موبایل و موارد مشابه، نویز‌هایی از خود ساطع می‌کنند که سبب مختل شدن گیرنده‌های آنتن گیت های فروشگاهی می‌شود، اما پلکسی پلاس به گونه‌ای طراحی شده که بدون تاثیر پذیری از شرایط محیط با دقت بالا قادر به فعالیت می باشد. ایمن موج با تولید این محصول منحصر به فرد توانسته قابلیت‌های ویژه آن را با نام خود ثبت اختراع کند.

عملکرد گیت پلکسی پلاس

گیت پلکسی بر آستانه درب خروجی نصب می‌ گردد و مجهز به آنتن‌هایی قوی بوده که فرکانس لیبل یا تگ فعال را تشخیص می‌دهد و در صورت خروج بدون مجوز کالا، هشدار می‌دهد. لازم به ذکر است با استفاده از این سیستم، کنترل خروج کالا از فروشگاه بهتر انجام شده و در نتیجه، امنیت محیط نیز حفظ می‌شود، چرا که وجود همین گیت، خود به تنهایی، فکر سرقت را از ذهن سارقان بیرون می‌‌کند. البته بر روی گیت پلکسی نور قرمزی نیز تعبیه شده که اصطلاحا به آن نور قرمز هشدار دموی پلیس می‌گویند. این نور بیشتر جهت هشدارهای مقطعی و نمایشی استفاده می شود.

اجناسی که در فروشگاه‌ها به فروش می‌رسند، سرمایه مالکان آن‌ها می باشد. لذا حفظ این سرمایه و فروش مطمئن آن‌ها از ضررهای احتمالی جلوگیری خواهد کرد. نصب و راه اندازی سیستم ضد سرقت یکی از بهترین روش های کنترل مراکز خرید می باشد. گیت پلکسی پلاس از محصولات منحصر به فرد ایمن موج بوده که با نصب آن بر آستانه درب خروجی می‌توان امور امنیت فروش کالاهای مختلف را تحت نظر داشت و خروج تک تک آن‌ها را بررسی کرد.

این گیت با زیبایی چشم‌نوازی طراحی شده و غالبا در هایپرمارکت های مورد استفاده قرار می گیرد. دموی نوری آن RBG بوده و رنگ آنتن آن از راه دور توسط کنترل RF قابل تنظیم می باشد. این محصول دارای برد قدرتمندی بوده که از سری Smart Board تولید شده و الگوریتم آن کاملا آنتی نویز می باشد.

فروش گیت پلکسی

شرکت دانش بنیان ایمن موج که فعالیت اصلی آن تولید انواع گیت فروشگاهی و تجهیزات مرتبط با آن است، از دهه ۸۰ آغاز به کار کرده است. این شرکت در همین مدت با فعالیت صادقانه، توانسته محبوبیت بالایی کسب کند. هم اکنون محصولات ایمن موج در بازار داخلی به خوبی شناخته شده و در بازار خاورمیانه نیز توانسته مورد توجه شرکت های متعددی قرار گیرد.

فروش گیت پلکسی

فروش گیت پلکسی

مطلب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *